İletişim

Xiaomi Servis Profesyonel Servis R&D

Xiaomi Servis Merkez Adres:Şeyh Şamil Mahallesi, Cenk Bey, Eryaman Center No:97, 06824 Etimesgut/Ankara WhatsApp : 0505 029 68 48

Xiaomi Servis Kargo Adres:Şeyh Şamil Mahallesi 3. Etap Eryaman 13.Cadde 598.Sokak A3/17/13, 06824 Etimesgut/Ankara
Whatsapp:0505 029 68 48

Xiaomi Türkiye Satış :Şeyh Şamil Mahallesi, Serkan Bey, Eryaman Center No:95, 06824 Etimesgut/Ankara WhatsApp : 0543 543 27 27

Xiaomi Anakart Onarım Merkezi

Covid virüsü sebebi ile değişiklikler olabiliyor. Wahtsapp üzerinden bilgi almadan herhangi bir işlem yapmayınız.

Covid virüsü sebebi ile göndereceğiniz arızalı cihazları mutlaka kolonyalı, ve alkollü bez ile dokunduğunuz yerleri silip gönderiniz.

Covid virüsü sebebi ile arızalı cihazlar 3 kademeden geçmektedir. UVC Dezenfekte, Ozon Generator, Alkol ve Ultrasonik yıkama ardından servise cihazlar alınmaktadır.

Covid virüsü sebebi ile her türlü arızalı ve onarımı tamamlanmış cihazlar, Steril olarak kargolanır, Teslim aldığınız herşeyi alkollü kağıt havlu ile sildikten sonra kullanmaya başlayınız.

Antalya Teknik Servis Bayi

İzmir Teknik Servis Bayi

istanbul Teknik Servis Bayi

Diyarbakır Teknik Servis Bayi

Bilecik Teknik Servis Bayi

Mardin Teknik Servis Bayi

Konya Teknik Servis Bayi

Niğde Teknik Servis Bayi

Batman Teknik Servis Bayi

Zonguldak Teknik Servis Bayi

Erzurum Teknik Servis Bayi

Samsun Teknik Servis Bayi

Trabzon Teknik Servis Bayi

R&D Yazılım: Bilkent Cyberpark Cenk Bey 0505 029 68 48

Makina Üretim: Saray Mahallesi, Sarayköy Keresteciler Sanayi Sitesi, 06980 Kahramankazan/Ankara

Üretim R&D: Üretimlerimiz Elektronik %95 Türk Malı ,Yazılımlarımız %100 Türk Malı , Makinelerimiz %94 Türk Malıdır. İhracat yaptığımız ülkeler Çin, ABD Avrupa ve Latin Amerika ülkeleri olup Samsung yazılımlarımızı kullanmaktadırlar. Xiaomi Servis  yazılımlarımız Türkiye’de ücretsiz olup, Yurt dışına ücretli olarak üretilmektedir.

Bayi başvurularınız için [email protected] Öz geçmiş CV göndermeniz rica olunur. Daha sonra Cenk bey 0505 029 68 48 tarafınıza dönüş yapacaktır. Bayilik almak için uzman insanlar ve eğitimli insanlar şartı vardır. Ürettiğimiz makina ,cihazlar ,yazılımlar için, Ben bayiniz olmak istiyorum diyen insanlara vermiyoruz. Çünkü telefon sektöründe eski işleri farklı bir çok insan vardır. Mikro Elektronik yazılım veya ARGE, devlet projeleri gibi yerlerde görev almış insanlara uzman kişilere bayilik verilmektedir. Mikro Elektronik C++ C# Java Semi Smd CPU GPU konularına hakim. İleri derece. Telefon satışı pazarlama gibi konularda görev yapanlar lütfen cv göndermeyiniz.

 • Whatsapp:0505 029 68 48
 • info@xiaomiservis.com
 • Telefonlarınızı Şifreleri Kaldırılmış, Özel Bilgileriniz Silinmiş Olarak Teslim Ediniz. Anakartı Bozuk Telefonlarınızı, Kendi El Yazınız İle Anakartı’nın Bozuk Olduğunu Belirtip Teslim Etmeniz Gereklidir.
 • Tamir Süreleri:  Ekran LCD CAM Değişim İçin:Cihaz Tesliminden sonra 1 iş günü içerisinde teslim. Anakart Tamiri ve Değişim İçin: Cihaz Tesliminden sonra ortalama 3 iş günüdür.
 • Cihaz Göndermeden Önce: Teknik personelimize cihazlarınızın mutlaka arızalarını söyleyiniz. Daha önce başka servis tarafından müdahale edilen cihazların tamiri daha zor olduğu gibi iade olma ihtimali yüksektir. Daha önce başka servisler tarafından alınan telefonlarınızın Anakart üzerindeki parçalarınıza müdahale ettirmeyiniz.
 • Arıza tespit ücreti servise gelen, iade olan veya müşterinin karar değiştirmesi sonucu tahsil edilir. Arıza tespit ücreti kullanılan teknik malzeme vb ürünlerin kullanılmasıdır. Ortalama 5 TL 25 TL arasındadır.
 • 15 Gün içerisinde teslim alınmayan arızalı telefonlar 1 ay sonra çöpe atılır.
 • 300 TL üzeri servis masrafı olan modellerin servis ücretleri peşin alınır.
 • Montajı tamamlanan Ekran LCD Cam iadesi keyfi iade olmaz. Keyfi iadeler için Ürün masrafı işçilik kullanılan malzeme ücreti Müşteriden tahsil edilir.
 • Tek kullanımlık ürünlerin, hizmetin,programların iadesi mümkün değildir.
 • Teslim alırken telefonlarınızın ekran ses kamera ve diğer bileşenlerini kontrol ediniz.
 • Teslimat sırasında eksik arıza söyleyip, ucuza telefonlarını yaptırmak isteyen müşterilerimizin sadece kendi el yazıları ile yazdıkları arızaya bakılır. Üzerinden araba geçen veya çok fazla hasarı olan telefonların bir çok problemi olabildiği gibi fiyat değişir iade olma olasılığı yüksektir. Telefonumda hiç bir sıkıntı yok sadece ekran değişecek gibi yüzeysel arıza tespiti yapan müşterilerimiz lütfen bize telefonlarınızı ve bozuk cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Arıza tespiti, Servis ortamında bir çok makina teçhizat ve elektronik bileşenler ile yapılmaktadır. Deneme yanılma ile arıza tespiti yapılamaz. Bunun şarj soketi bozulmuş veya bunun anakartı yanmış gibi yüzeysel sözlere inanmayınız.
 • Teknik personel arıza tespitini yaptıktan sonra tarafınıza 5 Saat içerisinde şahsen dönüş yapacak ve sizi bilgilendirecektir.
 • Resmi Xiaomi yazılımları haricinde, root,custom rom,harici geliştirilen rom tavsiye etmiyor, Sadece resmi yazılımlar kullanıyoruz.
 • IMEI Konusu Türk Ceza Kanununa göre suç olup, Sadece size tahsis edilen IMEI sorunlarınızın tamamına hizmet veriyoruz.
 • Anakart ve kasa kırığı olan, yüksek oranda zarar görmüş, yamulmuş telefonların, bir çok problemi olabilir. Ses gelmesi ile telefonlar normal çalışıyor anlamına gelmez.
 • Müşteri yetkilimiz uzman Teknik personel olup,Telefonda istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

 • PTT Kargo ile gönderim yapınız. Aras ve Yurtiçi kargoda tercih edilebilir.

 • Arıza tespit labaratuvar ortamında streil ve tozsuz ortamda yapılmaktadır. Mikro elektronik ESD ürünleri ve makinaları  ile tespit yapıldıktan sonra Müşteriler bilgilendirilir.

  Xiaomi Teknik Servis numarası ulaşılamıyor,kapalı,bakan yok, açan yok gibi durumlarda Teknik personelimiz tamir aşamasında olup WhatsApp veya mesaj ile iletişim kurabilirsiniz. Maximum 5 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

  Telefonların tamir aşamalarında kimyasal ürünler ve optik ürünler kullanılır. Optik ürün Mitsubishi marka kullanılır. Kimyasal ürünler Türkiye standartlarındaki ürünlerdir. Yurt dışından ithal kimyasal yapıştırıcı epoxi karışımlı ürünler kullanılır.

  Kimyasal ürünlere alerjisi olan müsterimüşterilerimiz telefonlarını teslim alırken. Temizleye bilir. Kullanılan kimyasal 0.2 Saniyede uçma özelliği vardır. Telefonlarınızı hızlı uçma özelliği olmayan sıvılar ile temizlemeyiniz.

  Optik birleştirme standart süresi 10 Saat olarak teknik prosedürü vardır. Erken teslimat istemeniz daha sonra problemler ile karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.

  Xiaomi markası çin malıdır. Ekran ve panel üretimlerini bir çok ayrı firmaya yaptırmaktadır. Sharp Tianma Jdi Lg gibi. Kameralarını Samsung,Sony Ve Sunny marka kullanmaktadır. İşlemci ve Ram Ufs Emmc Mikro parçalar İçin Samsung Sk Hynix Sandisk Toshiba  Qualcomm markalarını kullanmakta olup, bazen bu markaların b kalite olanlarını üretime dahil edebilmektedir.

  Xiaomi telefonları Aldığınızda ekranda açılırken Unlocked yazısını gördüğünüz cihazlar fabrikadan sonra müdahale edilmiş telefonlardır. Genelde ithalatçı garantili telefonlar bu yazıyı yazar.

  Xiaomi Marka telefon alırken Unlocked yazısına dikkat Edip Ayarlar Çekirdek Sürüm içerisinden telefon içerisindeki bileşenlerinizin markalarını görebilirsiniz.

  Xiaomi Markasının en çok üzerinde durmanız gereken servisi olup , Türkiye’de Bu Markaya yazılım geliştiren yurt dışına ihracacat yapan bizden başka bir firma yoktur.

  Geliştirdiğimiz yazılımlar, Teknik Servis yazılımları olup Xiaomi iç bileşenlerine müdahale edebilen yazılımlardır. Yazılım Ekibimizde Polonya Ve Bilkent Cyberpark gibi ARGE merkezlerinde görev almış insanlar çalışmaktadır.

  Xiaomi Veri Kurtarma Silinen verilerinizi bozulan anakartlarınızdaki verilerinizi kurtarıyoruz. Veri kurtarma ücretleri 200 750 TL arasındadır. Eğer verilerinizin yedekleri Google platformunda varsa gmail adresinizi ve şifrenizi girerek ücretsiz olarak alabilirsiniz.

  Xiaomi Anakart tamirin’den sonra teslim aldığınız telefonlarınızı mutlaka fabrika yazılımı ve fabrika ayarlarına alıp kullanınız. Bir çok müşterimiz internet üzerinden okudukları bilgiler ile custom rom yani 3 şahıslar tarafından değiştirilmiş yazılımları bilmeyerek kullanmaktadırlar. Bu yazılımlar sizin banka ve kredi kartı bilgilerinizi dahi alabilmektedir. Ayrıca bu tarz yazılımlar telefonlarınızı daha çabuk bozmaktadır.

  Mikro Elektronik tamir odasında Teknik personel 3M Gaz maskesi ve Ortamdaki Dumanı tahliye eden buharlaşan kimyasalı hapseden bir çok makina ve teçhizat ile işlemlerinizi gercekletirmektedir. Bu kimyasallar ve uçucu ürünler insan sağlına zararlıdır. YouTube ve benzeri sitelerde ekran nasıl değişir videoları sıradan teknik servislerin size gösterdiği montaj çeşidi olup , Teknik bilgiye sahip olmayan firmaların çektiği videolardır.

  LCD Panel ve Dokunmatik hassasiyeti kullanılan parça markasına göre tepki, renk, kontrast, pixel yoğunluğu değişmekte olup, Alıştığınız ve beğendiğiniz markayı seçmeniz firmamızda mümkündür.

  Cam koruyucu olarak satılan ürünler camlarınızı korumaz. Çizilmesini ve parlaklığının ilk aldığınız oranda kalmasını sağlar. Kullandığımız Camlar Gorilla Glass ve Dragon Glass camlar olup, Esneme özelliğine sahip optik camlardır.

  Xiaomi markasının camları firmamız tarafından değiştirilmektedir. Cam değişim aşamaları panel ile cam birbirinden ayrıldıktan sonra optik ürün makina tarafından temizlenir. Ekranın kırık olduğu veya çalışır olduğu bu optik ürünün kaldırılması ile belli olur. Çalışan LCD panel aynı fabrika ortamındaki makina ve techizat ile birlestirilip. Teste sokulur. Cam değişimi Aşaması riskli ve şans konusu olup daha uygun maliyetler ile Orjinal ekranınıza sahip olursunuz. Cam değişimi her model için değişir. Xiaomi bir çok marka LCD cam panel kullandığı için şansınıza kalmış bir konudur.

  Servisimize gelen Xiaomi marka telefonların video kayıtları tamir aşamaları kayıt edilir. Bu videolar firmamızda depolanmaktadır. Kargo ve taşıma sırasındaki hasarlar için mutlaka kargo görevlisinin yanında telefonlarınızı açıp kontrol ettikten sonra teslim aldığınızı beyan ediniz. Kargo transfer merkezlerinde 50 100 kg arasında ağır yükler telefonların üzerine düşüp işlemleriniz tamamlanır. Kargo firmalarındaki bantlardan çıkan ağır yükler telefon kutunuzu ezip yapılan telefonlarınızı kullanılmaz hale getirebilir. Bu gibi durumlarda teslim aldığınız üründe hasar olması durumunda kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gereklidir. Kargo ile ilgili hasarı olan müşterilerimiz den maliyet ücreti alınır.  Başka ücret talep edilmez.

  Xiaomi Telefonları uzun süreli kullanmak için telefonlarınızda birden fazla açtığınız uygulamaları mutlaka kapatın. Telefonlarınızı 2 Günde bir mutlaka 5 10 Dakika kapalı tutunuz. Oyun vb ısınma durumlarında telefonlarınızı mutlaka dinlendiriniz. Anakart soğutucuları thermal pad olup zamanla özelliğini kaybetmektedir. Servisimize Gelip 4 Aylık bakım yaptırabilirsiniz. Bakım ücretleri 250 TL Tutarında olup, Anakart yıkanması temizlenmesi bileşen kontrolü, Yol ve parça kontrolü, Soğutucu yenilenmesi, Isı kontrol ve yazılım kontrol olarak tamamlanır. Fabrika harici daha fazla soğuma isteyen müsterilerimiz için Anakart mod hizmetimiz vardır. Anakart mod hizmeti kullanılan malzemenin pahalı olması sebebi ile 450 TL civarında tutar.

  Xiaomi LCD Ekran Geri dönüşüm Cam değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz 150 200 TL arası ücret ödeyip,Orjinal ekranlarına Sadece Xiaomi Servis Ankara’da Sahip olabiliyorlar. Teknik servis telefoncu ve son kullanıcı fiyatlarımız aynıdır. 5 Adet üzeri toplu onarımlar için daha uygun fiyat almak için 0544 508 97 06. Not: İç Panel sorunsuz çalışır olması ve optik birleştiricinin kaldırılması ile bu fiyatlar geçerlidir.

  Teknik personelimizi çalışma saatleri dışında arayan, çalışma saatleri içerisinde sürekli arayan telefon eden müşteriler direk olarak sistem tarafından engellenir. Engellenen müşteriler [email protected] mail adresine detaylı olarak isteklerinizi yazabilirsiniz. Teknik Servis Müdürü Size En Yakın Zamanda dönüş yapacaktır.

  Tatil günlerinden önce, acele ekran anakart yaptırmak isteyen müşterilerimizin tüm arızalı ürünleri, tatil günü bitimine bırakılır.

  Birden fazla kez anakartı tamir görmüş telefonların tamiri mümkün değildir. Bu telefonlarınızı bize teslim etmeyiniz. KVK Genpa Delta Ritzy BHS Güncel Dijital Evo Fone ve diğer ithalatçılar tarafından yapılamayan, anakartı LCD ekranı ve diğer bileşenleri arızalı telefonlarınızı teslim edebilirsiniz.

  Türksat bayisi,Süper loto bayisi, TürkTelekom bayisi, Telefon alım satım yapan yerler tarafından müdahale edilen telefonlarınızı teslim etmeyiniz.

  Başka firmalardan aldığınız ürünler ücretli olarak tamir edilir. Kullandığınız telefonlar tamamen yurt dışı üretim olması sebebi ile, parça bekleyen müşteriler hem gümrük vergisi hemde parça ücretini peşin öder. Ödeme yapılmayan hiç bir arızalı telefon işleme alınmaz.

  Xiaomi yapmamış ama internete reklam veren, eski işleri emlakçılık, türksat bayisi gibi yerlere bozdurduğunuz telefonları bize getirmeyiniz. %95 iade olmaktadır. Sadece Xiaomi yapan firmaları tercih ediniz. Bir çok marka yapan servislerden uzak durunuz.

  Bazı müşterilerimizden hiç bir ücret alınmaz, Yüzeysel arızalar, emek verilmeden çözüme kavuşan arızalardan ücret alınmaz.

  İthalatçılar tarafından yapılamayan tüm Xiaomi Marka telefonlar %98 başarı oranı ile tarafımızca yapılmaktadır. Herhangi bir belge veya garanti belgesi mecburiyetimiz yoktur. Yurt dışından aldığınız telefonlarıda servisimizde yaptırabilirsiniz.

  Xiaomi Süper Shortkiller sadece teknik servislere uygun olup, son kullanıcıların uygulayacağı bir cihaz değildir. Teknik servislere kullanım kılavuzu cihaz ile birlikte verilmektedir. Kullanım kılavuzu harici short killer uygulanan anakartlarda farklı problemler ile karşılabilirsiniz. Xiaomi Süper Short Killer 80 Amper Ortalama 50 amper gücünde olduğu için oldukça tehlikeli, alev alabilen kimyasallar,çakmak gazı, sprey, basınçlı kutulardan uzak tutulması gereken bir cihazdır.

  Xiaomi Cam Değiştirme Makinası 8 bar basınç ile çalıştığı için çelik kazan kullanılmıştır. Çelik kazan maximum 15 bar basınca dayanıklıdır.  İsyerinizde basınçlı makina kullanılabilirliği konusunu iş güvenliği uzmanından bilgi alarak makina siparişi verebilirsiniz.

  Xiaomi LCD basma makinası 100 KG hidrolik pres kullanılmıştır. İsyerinizde 6 bar basınç ile çalışan makina kullanılabilirliği konusunu iş güvenliği uzmanından bilgi alarak makina siparişi verebilirsiniz.

  Download bölümünde son kullanıcıların kullanabileceği yazılımlarımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Türkiye geneli genel olarak ağır hasarlı telefonların onarımına bakıyoruz. Anakart arızaları ve garanti dışı bırakılan tüm Xiaomi telefonlar.

  İadeler için arıza tespit ücreti ödersiniz. Arıza tespit ücreti ödemeyen, ödemek isteyen müşteriler lütfen bize bozuk cihazlarınızı göndermeyiniz. Arıza tespit ücreti kargo masrafları dahil 30 40 TL arasında tutar. Kullanılan malzeme işçilik elektrik makine ve teçhizat kullanımı ücretleridir. Bazı müşterilerden arıza tespit ücreti alınmaz. Kargo masraflarını kendi karşılayan, Elden teslim eden veya makine ve teçhizat kullanımına gerek kalmadan iade edilen, yüzeysel ve basit arızalardan arıza tespit ücreti alınmaz.

  Xiaomi Servis Sadece Xiaomi Markası Üzerine Çalışır, Geliştirir, Üretir,Hizmet Sunar. Ankara geneli alt bayilerimiz vardır. Servis Bayiliği Almak için 0505 029 68 48 ile görüşebilirsiniz. Üretimlerimiz Elektronik %95 Türk Malı Yazılımlarımız %100 Türk Malı Makinelerimiz %94 Türk Malıdır. İhracat yaptığımız ülkeler Çin, ABD Avrupa ve Latin Amerika ülkeleri olup Samsung yazılımlarımızı kullanmaktadırlar. Xiaomi Servis  yazılımlarımız Türkiye’de ücretsiz olup, Yurt dışına ücretli olarak üretilmektedir.

  Xiaomi Kullanıcı Yorumları 2019,Xiaomi Redmi Note 8 Pro Kullanıcı Yorumları
  Xiaomi Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları,Xiaomi Redmi Note 8 yorumlar
  Xiaomi Redmi Note 7 kullanıcı Yorumları,Xiaomi Redmi Note 8 Pro şikayet
  Xiaomi Redmi 8

  xiaomi mi box s 4k android tv box media player hdr – dolby dts – chromecast
  Xiaomi Mi Box S 4K Fiyat,Xiaomi Mi Box S 4K Teknosa,Mi Box S Chromecast nasıl Kullanılır
  Xiaomi Mi Box 3,Xiaomi TV Box,Android TV Box
  En iyi Android TV Box

  Redmi Note 8 Pro Portre Kamera Sorunu,Xiaomi Telefonda Yazılım Hatası,Xiaomi Mavi Ekran Sorunu
  Xiaomi Mi Band 4 Uyku Takibi Sorunu,Xiaomi Telefonumda Şebeke Gidip Geliyor
  Xiaomi Şebeke Sorunu Var,Xiaomi Telefon Donuyor Ve Kendi Kendine Mesajlarımı Siliyor
  Xiaomi Karşı Tarafa Ses Gitmiyor,Xiaomi Mi A2 Lite Android 10 Sonra Kasma Problemi
  Xiaomi Note 8 Pro Arama Sorunu,Xiaomi Güncelleme Sonrası Mobil Veri Kullanılmıyor
  Xiaomi Kamera Hatası,Xiaomi Redmi Note 9 S Telefon Durduk Yere Kapanıyor

  Xiaomi Redmi Note 7 Aşırı Isınıyor,Redmi Note 7 ısınma sorunu
  Redmi Note 7 PUBG kasıyor,Xiaomi Redmi Note 7 ısınma sorunu çözümü
  Xiaomi Redmi Note 8 Pro ısınma sorunu,Redmi Note 7 ekran dondurme
  Redmi Note 7 batarya sorunu,Xiaomi ısınma sorunu
  Redmi Note 7 mobil ağ kullanilamiyor

  Xiaomi Redmi Note 7 PUBG kasıyor mu,Xiaomi Redmi Note 7 PUBG Hassasiyet Ayarları
  Xiaomi PUBG telefonu,Xiaomi Redmi Note 8 Pro,Xiaomi Redmi 8 PUBG
  Xiaomi Mi 9,Xiaomi Redmi Note 7 video Test
  Redmi Note 8 PUBG kaldırır mı

  Xiaomi Anakart Tamiri Ve Değişimi,Xiaomi Batarya Değişimi,Xiaomi Ekran Değişimi
  Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

  Xiaomi Redmi 8 Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi Note 8 Pro Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi Note 8 Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi Pro Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi Mix Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi Max Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 9T Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 9SE Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 8SE Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 5s Plus Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 5s Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 5 Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 4 Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 3 Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 2 Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi
  Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi
  Xiaomi Redmi 8 Ekran Değişimi
  Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi Mix Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi MAX Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 8SE Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 5S Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4X Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4C Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4A Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4 Ekran Değişimi

  Xiaomi Redmi 8 Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi Note 8 Pro Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi Note 8 Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi Pro Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi Mix Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi Max Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 9T Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 9SE Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 8SE Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 5s Plus Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi MAX Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 8SE Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 5S Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4X Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4S Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4C Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4A Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 4 Ekran Değişimi
  Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi
  Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi
  Xiaomi Redmi 6 Ekran Değişimi
  Xiaomi Redmi 5A Ekran Değişimi
  Xiaomi Redmi Note 4X Ekran Değişimi
  Xiaomi Redmi Note 4 Ekran Değişimi
  Xiaomi Redmi S2 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi Mix 3 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi Mix 2 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi Max 2 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi A2 Lite Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi A2 Lite Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi
  Xiaomi Mi 8 Lite Anakart Tamiri
  Xiaomi Robot Süpürge Servisi
  Xiaomi Robot Süpürge
  Düzce Xiaomi Anakart Tamiri
  Osmaniye Xiaomi Anakart Tamiri
  Kilis Xiaomi Anakart Tamiri
  Karabük Xiaomi Anakart Tamiri
  Yalova Xiaomi Anakart Tamiri
  Iğdır Xiaomi Anakart Tamiri
  Ardahan Xiaomi Anakart Tamiri
  Bartın Xiaomi Anakart Tamiri
  Şırnak Xiaomi Anakart Tamiri
  Batman Xiaomi Anakart Tamiri
  Kırıkkale Xiaomi Anakart Tamiri
  Karaman Xiaomi Anakart Tamiri
  Bayburt Xiaomi Anakart Tamiri
  Aksaray Xiaomi Anakart Tamiri
  Zonguldak Xiaomi Anakart Tamiri
  Yozgat Xiaomi Anakart Tamiri
  Van Xiaomi Anakart Tamiri
  Uşak Xiaomi Anakart Tamiri
  Şanlıurfa Xiaomi Anakart Tamiri
  Tunceli Xiaomi Anakart Tamiri
  Trabzon Xiaomi Anakart Tamiri
  Tokat Xiaomi Anakart Tamiri
  Tekirdağ Xiaomi Anakart Tamiri
  Sivas Xiaomi Anakart Tamiri
  Sinop Xiaomi Anakart Tamiri
  Siirt Xiaomi Anakart Tamiri
  Samsun Xiaomi Anakart Tamiri
  Sakarya Xiaomi Anakart Tamiri
  Rize Xiaomi Anakart Tamiri
  Ordu Xiaomi Anakart Tamiri
  Trabzon Xiaomi Anakart Tamiri
  Tokat Xiaomi Anakart Tamiri
  Tekirdağ Xiaomi Anakart Tamiri
  Sivas Xiaomi Anakart Tamiri
  Sinop Xiaomi Anakart Tamiri
  Siirt Xiaomi Anakart Tamiri
  Samsun Xiaomi Anakart Tamiri
  Sakarya Xiaomi Anakart Tamiri
  Rize Xiaomi Anakart Tamiri
  Ordu Xiaomi Anakart Tamiri
  Kocaeli Xiaomi Anakart Tamiri
  Kırşehir Xiaomi Anakart Tamiri
  Kırklareli Xiaomi Anakart Tamiri
  Kayseri Xiaomi Anakart Tamiri
  Kastamonu Xiaomi Anakart Tamiri
  Kars Xiaomi Anakart Tamiri
  İzmir Xiaomi Anakart Tamiri
  İstanbul Xiaomi Anakart Tamiri
  Mersin Xiaomi Anakart Tamiri
  Isparta Xiaomi Anakart Tamiri
  Hatay Xiaomi Anakart Tamiri
  Hakkari Xiaomi Anakart Tamiri
  Gümüşhane Xiaomi Anakart Tamiri
  Giresun Xiaomi Anakart Tamiri
  Gaziantep Xiaomi Anakart Tamiri
  Eskişehir Xiaomi Anakart Tamiri
  Erzurum Xiaomi Anakart Tamiri
  Erzincan Xiaomi Anakart Tamiri
  Elazığ Xiaomi Anakart Tamiri
  Edirne Xiaomi Anakart Tamiri
  Bilecik Xiaomi Anakart Tamiri
  Balıkesir Xiaomi Anakart Tamiri
  Aydın Xiaomi Anakart Tamiri
  Artvin Xiaomi Anakart Tamiri
  Antalya Xiaomi Anakart Tamiri
  Amasya Xiaomi Anakart Tamiri
  Ağrı Xiaomi Anakart Tamiri
  Afyonkarahisar Xiaomi Anakart Tamiri
  Adıyaman Xiaomi Anakart Tamiri
  Adana Xiaomi Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi 6 Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi 5A Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi 4x Anakart Tamiri
  Xiaomi Redmi 2s Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 8 Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi 6 Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi Note 3 Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi Mix 3 Anakart Tamiri
  Xiaomi Mi Mix 2 Anakart Tamiri

 • Xiaomi Mi Box Android Tv Box Tamiri
 • Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi5S Plus Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi5S Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi Max 2 Ekran Değişimi
 • XİAOMİ Mİ5X Ekran Değişimi
 • Xiaomi Akıllı Saat Tamiri
 • Xiaomi Mi Mix 2 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Redmi Note 4 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi Mix Ekran Değişimi
 • Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi Note Plus Ekran Değişimi
 • Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi6 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi5 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi5 Kapandı Açılmıyor Tamiri
 • Xiaomi Redmi 4X Ekran Değişimi
 • Uzak Masaüstü Xiaomi Yazılım Tamiri