İletişim

Xiaomi Servis Profesyonel Özel Servis R&D

Merkez Adres:Şeyh Şamil Mahallesi, Cenk Bey, Eryaman Center No:97, 06824 Etimesgut/Ankara WhatsApp : 0505 029 68 48

Kargo Adres:Şeyh Şamil Mahallesi, Cenk Bey, Eryaman Center No:97, 06824 Etimesgut/Ankara WhatsApp : 0505 029 68 48

Antalya Teknik Servis Bayi: Mi Servis

İzmir Teknik Servis Bayi: Mi Servis

istanbul Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Diyarbakır Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Bilecik Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Mardin Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Konya Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Niğde Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Batman Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Zonguldak Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Erzurum Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Samsun Teknik Servis Bayi: Mi Servis

Trabzon Teknik Servis Bayi: Mi Servis

R&D Yazılım: Bilkent Cyberpark Cenk Bey 0505 029 68 48

Makina Üretim: Saray Mahallesi, Sarayköy Keresteciler Sanayi Sitesi, 06980 Kahramankazan/Ankara

Bayi başvurularınız için [email protected] Öz geçmiş CV göndermeniz rica olunur. Daha sonra Cenk bey 0505 029 68 48 tarafınıza dönüş yapacaktır.

 • Whatsapp:0505 029 68 48
 • info@xiaomiservis.com
 • Telefonlarınızı Şifreleri Kaldırılmış, Özel Bilgileriniz Silinmiş Olarak Teslim Ediniz. Anakartı Bozuk Telefonlarınızı, Kendi El Yazınız İle Anakartı’nın Bozuk Olduğunu Belirtip Teslim Etmeniz Gereklidir.
 • Tamir Süreleri:  Ekran LCD CAM Değişim İçin:Cihaz Tesliminden sonra 1 iş günü içerisinde teslim. Anakart Tamiri ve Değişim İçin: Cihaz Tesliminden sonra ortalama 3 iş günüdür.
 • Cihaz Göndermeden Önce: Teknik personelimize cihazlarınızın mutlaka arızalarını söyleyiniz. Daha önce başka servis tarafından müdahale edilen cihazların tamiri daha zor olduğu gibi iade olma ihtimali yüksektir. Daha önce başka servisler tarafından alınan telefonlarınızın Anakart üzerindeki parçalarınıza müdahale ettirmeyiniz.
 • Arıza tespit ücreti servise gelen, iade olan veya müşterinin karar değiştirmesi sonucu tahsil edilir. Arıza tespit ücreti kullanılan teknik malzeme vb ürünlerin kullanılmasıdır. Ortalama 5 TL 25 TL arasındadır.
 • 15 Gün içerisinde teslim alınmayan arızalı telefonlar 1 ay sonra çöpe atılır.
 • 300 TL üzeri servis masrafı olan modellerin servis ücretleri peşin alınır.
 • Montajı tamamlanan Ekran LCD Cam iadesi keyfi iade olmaz. Keyfi iadeler için Ürün masrafı işçilik kullanılan malzeme ücreti Müşteriden tahsil edilir.
 • Tek kullanımlık ürünlerin, hizmetin,programların iadesi mümkün değildir.
 • Teslim alırken telefonlarınızın ekran ses kamera ve diğer bileşenlerini kontrol ediniz.
 • Teslimat sırasında eksik arıza söyleyip, ucuza telefonlarını yaptırmak isteyen müşterilerimizin sadece kendi el yazıları ile yazdıkları arızaya bakılır. Üzerinden araba geçen veya çok fazla hasarı olan telefonların bir çok problemi olabildiği gibi fiyat değişir iade olma olasılığı yüksektir. Telefonumda hiç bir sıkıntı yok sadece ekran değişecek gibi yüzeysel arıza tespiti yapan müşterilerimiz lütfen bize telefonlarınızı ve bozuk cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Arıza tespiti, Servis ortamında bir çok makina teçhizat ve elektronik bileşenler ile yapılmaktadır. Deneme yanılma ile arıza tespiti yapılamaz. Bunun şarj soketi bozulmuş veya bunun anakartı yanmış gibi yüzeysel sözlere inanmayınız.
 • Teknik personel arıza tespitini yaptıktan sonra tarafınıza 5 Saat içerisinde şahsen dönüş yapacak ve sizi bilgilendirecektir.
 • Resmi Xiaomi yazılımları haricinde, root,custom rom,harici geliştirilen rom tavsiye etmiyor, Sadece resmi yazılımlar kullanıyoruz.
 • IMEI Konusu Türk Ceza Kanununa göre suç olup, Sadece size tahsis edilen IMEI sorunlarınızın tamamına hizmet veriyoruz.
 • Anakart ve kasa kırığı olan, yüksek oranda zarar görmüş, yamulmuş telefonların, bir çok problemi olabilir. Ses gelmesi ile telefonlar normal çalışıyor anlamına gelmez.
 • Müşteri yetkilimiz uzman Teknik personel olup,Telefonda istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

 • PTT Kargo ile gönderim yapınız. Aras ve Yurtiçi kargoda tercih edilebilir.

 • Arıza tespit labaratuvar ortamında streil ve tozsuz ortamda yapılmaktadır. Mikro elektronik ESD ürünleri ve makinaları  ile tespit yapıldıktan sonra Müşteriler bilgilendirilir.

  Xiaomi Teknik Servis numarası ulaşılamıyor,kapalı,bakan yok, açan yok gibi durumlarda Teknik personelimiz tamir aşamasında olup WhatsApp veya mesaj ile iletişim kurabilirsiniz. Maximum 5 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

  Telefonların tamir aşamalarında kimyasal ürünler ve optik ürünler kullanılır. Optik ürün Mitsubishi marka kullanılır. Kimyasal ürünler Türkiye standartlarındaki ürünlerdir. Yurt dışından ithal kimyasal yapıştırıcı epoxi karışımlı ürünler kullanılır.

  Kimyasal ürünlere alerjisi olan müsterimüşterilerimiz telefonlarını teslim alırken. Temizleye bilir. Kullanılan kimyasal 0.2 Saniyede uçma özelliği vardır. Telefonlarınızı hızlı uçma özelliği olmayan sıvılar ile temizlemeyiniz.

  Optik birleştirme standart süresi 10 Saat olarak teknik prosedürü vardır. Erken teslimat istemeniz daha sonra problemler ile karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.

  Xiaomi markası çin malıdır. Ekran ve panel üretimlerini bir çok ayrı firmaya yaptırmaktadır. Sharp Tianma Jdi Lg gibi. Kameralarını Samsung,Sony Ve Sunny marka kullanmaktadır. İşlemci ve Ram Ufs Emmc Mikro parçalar İçin Samsung Sk Hynix Sandisk Toshiba  Qualcomm markalarını kullanmakta olup, bazen bu markaların b kalite olanlarını üretime dahil edebilmektedir.

  Xiaomi telefonları Aldığınızda ekranda açılırken Unlocked yazısını gördüğünüz cihazlar fabrikadan sonra müdahale edilmiş telefonlardır. Genelde ithalatçı garantili telefonlar bu yazıyı yazar.

  Xiaomi Marka telefon alırken Unlocked yazısına dikkat Edip Ayarlar Çekirdek Sürüm içerisinden telefon içerisindeki bileşenlerinizin markalarını görebilirsiniz.

  Xiaomi Markasının en çok üzerinde durmanız gereken servisi olup , Türkiye’de Bu Markaya yazılım geliştiren yurt dışına ihracacat yapan bizden başka bir firma yoktur.

  Geliştirdiğimiz yazılımlar, Teknik Servis yazılımları olup Xiaomi iç bileşenlerine müdahale edebilen yazılımlardır. Yazılım Ekibimizde Polonya Ve Bilkent Cyberpark gibi ARGE merkezlerinde görev almış insanlar çalışmaktadır.

  Xiaomi Veri Kurtarma Silinen verilerinizi bozulan anakartlarınızdaki verilerinizi kurtarıyoruz. Veri kurtarma ücretleri 200 750 TL arasındadır. Eğer verilerinizin yedekleri Google platformunda varsa gmail adresinizi ve şifrenizi girerek ücretsiz olarak alabilirsiniz.

  Xiaomi Anakart tamirin’den sonra teslim aldığınız telefonlarınızı mutlaka fabrika yazılımı ve fabrika ayarlarına alıp kullanınız. Bir çok müşterimiz internet üzerinden okudukları bilgiler ile custom rom yani 3 şahıslar tarafından değiştirilmiş yazılımları bilmeyerek kullanmaktadırlar. Bu yazılımlar sizin banka ve kredi kartı bilgilerinizi dahi alabilmektedir. Ayrıca bu tarz yazılımlar telefonlarınızı daha çabuk bozmaktadır.

  Mikro Elektronik tamir odasında Teknik personel 3M Gaz maskesi ve Ortamdaki Dumanı tahliye eden buharlaşan kimyasalı hapseden bir çok makina ve teçhizat ile işlemlerinizi gercekletirmektedir. Bu kimyasallar ve uçucu ürünler insan sağlına zararlıdır. YouTube ve benzeri sitelerde ekran nasıl değişir videoları sıradan teknik servislerin size gösterdiği montaj çeşidi olup , Teknik bilgiye sahip olmayan firmaların çektiği videolardır.

  LCD Panel ve Dokunmatik hassasiyeti kullanılan parça markasına göre tepki, renk, kontrast, pixel yoğunluğu değişmekte olup, Alıştığınız ve beğendiğiniz markayı seçmeniz firmamızda mümkündür.

  Cam koruyucu olarak satılan ürünler camlarınızı korumaz. Çizilmesini ve parlaklığının ilk aldığınız oranda kalmasını sağlar. Kullandığımız Camlar Gorilla Glass ve Dragon Glass camlar olup, Esneme özelliğine sahip optik camlardır.

  Xiaomi markasının camları firmamız tarafından değiştirilmektedir. Cam değişim aşamaları panel ile cam birbirinden ayrıldıktan sonra optik ürün makina tarafından temizlenir. Ekranın kırık olduğu veya çalışır olduğu bu optik ürünün kaldırılması ile belli olur. Çalışan LCD panel aynı fabrika ortamındaki makina ve techizat ile birlestirilip. Teste sokulur. Cam değişimi Aşaması riskli ve şans konusu olup daha uygun maliyetler ile Orjinal ekranınıza sahip olursunuz. Cam değişimi her model için değişir. Xiaomi bir çok marka LCD cam panel kullandığı için şansınıza kalmış bir konudur.

  Servisimize gelen Xiaomi marka telefonların video kayıtları tamir aşamaları kayıt edilir. Bu videolar firmamızda depolanmaktadır. Kargo ve taşıma sırasındaki hasarlar için mutlaka kargo görevlisinin yanında telefonlarınızı açıp kontrol ettikten sonra teslim aldığınızı beyan ediniz. Kargo transfer merkezlerinde 50 100 kg arasında ağır yükler telefonların üzerine düşüp işlemleriniz tamamlanır. Kargo firmalarındaki bantlardan çıkan ağır yükler telefon kutunuzu ezip yapılan telefonlarınızı kullanılmaz hale getirebilir. Bu gibi durumlarda teslim aldığınız üründe hasar olması durumunda kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gereklidir. Kargo ile ilgili hasarı olan müşterilerimiz den maliyet ücreti alınır.  Başka ücret talep edilmez.

  Xiaomi Telefonları uzun süreli kullanmak için telefonlarınızda birden fazla açtığınız uygulamaları mutlaka kapatın. Telefonlarınızı 2 Günde bir mutlaka 5 10 Dakika kapalı tutunuz. Oyun vb ısınma durumlarında telefonlarınızı mutlaka dinlendiriniz. Anakart soğutucuları thermal pad olup zamanla özelliğini kaybetmektedir. Servisimize Gelip 4 Aylık bakım yaptırabilirsiniz. Bakım ücretleri 250 TL Tutarında olup, Anakart yıkanması temizlenmesi bileşen kontrolü, Yol ve parça kontrolü, Soğutucu yenilenmesi, Isı kontrol ve yazılım kontrol olarak tamamlanır. Fabrika harici daha fazla soğuma isteyen müsterilerimiz için Anakart mod hizmetimiz vardır. Anakart mod hizmeti kullanılan malzemenin pahalı olması sebebi ile 450 TL civarında tutar.

  Xiaomi LCD Ekran Geri dönüşüm Cam değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz 150 200 TL arası ücret ödeyip,Orjinal ekranlarına Sadece Xiaomi Servis Ankara’da Sahip olabiliyorlar. Teknik servis telefoncu ve son kullanıcı fiyatlarımız aynıdır. 5 Adet üzeri toplu onarımlar için daha uygun fiyat almak için 0544 508 97 06. Not: İç Panel sorunsuz çalışır olması ve optik birleştiricinin kaldırılması ile bu fiyatlar geçerlidir.

  Teknik personelimizi çalışma saatleri dışında arayan, çalışma saatleri içerisinde sürekli arayan telefon eden müşteriler direk olarak sistem tarafından engellenir. Engellenen müşteriler [email protected] mail adresine detaylı olarak isteklerinizi yazabilirsiniz. Teknik Servis Müdürü Size En Yakın Zamanda dönüş yapacaktır.

  Tatil günlerinden önce, acele ekran anakart yaptırmak isteyen müşterilerimizin tüm arızalı ürünleri, tatil günü bitimine bırakılır.

  Birden fazla kez anakartı tamir görmüş telefonların tamiri mümkün değildir. Bu telefonlarınızı bize teslim etmeyiniz. KVK Genpa Delta Ritzy BHS Güncel Dijital Evo Fone ve diğer ithalatçılar tarafından yapılamayan, anakartı LCD ekranı ve diğer bileşenleri arızalı telefonlarınızı teslim edebilirsiniz.

  Türksat bayisi,Süper loto bayisi, TürkTelekom bayisi, Telefon alım satım yapan yerler tarafından müdahale edilen telefonlarınızı teslim etmeyiniz.

  Başka firmalardan aldığınız ürünler ücretli olarak tamir edilir. Kullandığınız telefonlar tamamen yurt dışı üretim olması sebebi ile, parça bekleyen müşteriler hem gümrük vergisi hemde parça ücretini peşin öder. Ödeme yapılmayan hiç bir arızalı telefon işleme alınmaz.

  Xiaomi yapmamış ama internete reklam veren, eski işleri emlakçılık, türksat bayisi gibi yerlere bozdurduğunuz telefonları bize getirmeyiniz. %95 iade olmaktadır. Sadece Xiaomi yapan firmaları tercih ediniz. Bir çok marka yapan servislerden uzak durunuz.

  Bazı müşterilerimizden hiç bir ücret alınmaz, Yüzeysel arızalar, emek verilmeden çözüme kavuşan arızalardan ücret alınmaz.

  İthalatçılar tarafından yapılamayan tüm Xiaomi Marka telefonlar %98 başarı oranı ile tarafımızca yapılmaktadır. Herhangi bir belge veya garanti belgesi mecburiyetimiz yoktur. Yurt dışından aldığınız telefonlarıda servisimizde yaptırabilirsiniz.

  Xiaomi Süper Shortkiller sadece teknik servislere uygun olup, son kullanıcıların uygulayacağı bir cihaz değildir. Teknik servislere kullanım kılavuzu cihaz ile birlikte verilmektedir. Kullanım kılavuzu harici short killer uygulanan anakartlarda farklı problemler ile karşılabilirsiniz. Xiaomi Süper Short Killer 80 Amper Ortalama 50 amper gücünde olduğu için oldukça tehlikeli, alev alabilen kimyasallar,çakmak gazı, sprey, basınçlı kutulardan uzak tutulması gereken bir cihazdır.

  Xiaomi Cam Değiştirme Makinası 8 bar basınç ile çalıştığı için çelik kazan kullanılmıştır. Çelik kazan maximum 15 bar basınca dayanıklıdır.  İsyerinizde basınçlı makina kullanılabilirliği konusunu iş güvenliği uzmanından bilgi alarak makina siparişi verebilirsiniz.

  Xiaomi LCD basma makinası 100 KG hidrolik pres kullanılmıştır. İsyerinizde 6 bar basınç ile çalışan makina kullanılabilirliği konusunu iş güvenliği uzmanından bilgi alarak makina siparişi verebilirsiniz.

  Download bölümünde son kullanıcıların kullanabileceği yazılımlarımızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Türkiye geneli genel olarak ağır hasarlı telefonların onarımına bakıyoruz. Anakart arızaları ve garanti dışı bırakılan tüm Xiaomi telefonlar.

  İadeler için arıza tespit ücreti ödersiniz. Arıza tespit ücreti ödemeyen, ödemek isteyen müşteriler lütfen bize bozuk cihazlarınızı göndermeyiniz. Arıza tespit ücreti kargo masrafları dahil 30 40 TL arasında tutar. Kullanılan malzeme işçilik elektrik makine ve teçhizat kullanımı ücretleridir. Bazı müşterilerden arıza tespit ücreti alınmaz. Kargo masraflarını kendi karşılayan, Elden teslim eden veya makine ve teçhizat kullanımına gerek kalmadan iade edilen, yüzeysel ve basit arızalardan arıza tespit ücreti alınmaz.

  Xiaomi Servis Sadece Xiaomi Markası Üzerine Çalışır, Geliştirir, Hizmet Sunar. Ankara geneli alt bayilerimiz vardır. Servis Bayiliği Almak için 0544 508 97 06 ile görüşebilirsiniz.

 • Xiaomi Mi Box Android Tv Box Tamiri
 • Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi5S Plus Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi5S Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi Max 2 Ekran Değişimi
 • XİAOMİ Mİ5X Ekran Değişimi
 • Xiaomi Akıllı Saat Tamiri
 • Xiaomi Mi Mix 2 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Redmi Note 4 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi Mix Ekran Değişimi
 • Xiaomi Redmi Pro Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi Note Plus Ekran Değişimi
 • Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi6 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi5 Ekran Değişimi
 • Xiaomi Mi5 Kapandı Açılmıyor Tamiri
 • Xiaomi Redmi 4X Ekran Değişimi
 • Uzak Masaüstü Xiaomi Yazılım Tamiri